Kieruj się na…

Najlepsze polskie głosy

 

Gotowe nagrania w 24 godziny od otrzymania zlecenia.
Profesjonalny dźwięk i natychmiastowa wycena. Rodzinna atmosfera.

Polish Voices to firma rodzinna.

Oboje zaczynaliśmy pracę w radiu publicznym i właśnie tam się w sobie zakochaliśmy. A także w Wielkim Teatrze Wyobraźni jakim jest dla nas radio. Praca przed mikrofonem nigdy nie była dla nas tylko sposobem na zarabianie pieniędzy. To pasja. W ciągu ostatnich 20 lat pracowaliśmy jako dziennikarze informacyjni, prezenterzy programów muzycznych i producenci. Przeprowadziliśmy setki wywiadów, byliśmy reporterami i korespondentami. To wszystko dało nam wiedzę i profesjonalizm potrzebne do założenia tej firmy. Zbudowaliśmy ją na trzech fundamentach. Są nimi: odpowiedzialność, jakość i dokładność.

Jako dziennikarze doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że czas to pieniądz dlatego staramy się dostarczać gotowe nagrania do 24 godzin od momentu otrzymania zlecenia.

 

Dzięki połączeniu klasycznych, analogowych mikrofonów i najnowocześniejszej technologii cyfrowej jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość nagrań.

Nie jesteśmy kolejnym bankiem głosów. Znamy osobiście naszych lektorów i współpracujemy ze sobą od dawna. Pracujemy razem każdego dnia. Dzielimy tę samą pasję. Jesteśmy rodziną.

Witamy w Polish Voices.

 

Rekomendacje:

Nasza placówka ma wielu przyjaciół. Polish Voices należy do tych najwierniejszych. Współpracowaliśmy podczas wielu projektów i zawsze mogliśmy liczyć na Jarka i jego ekipę. W tym skomercjalizowanym świecie pozostało niewielu twórców, którzy dają się porwać jakiemuś pomysłowi niekoniecznie patrząc od razu na zysk. Polish Voices to stara, dobra szkoła lektorska i dziennikarska.
Krzysztof Chwałowski

Dyrektor, Muszeum Historii Komputerów i Informatyki

Jako reżyser i producent video, wielokrotnie współpracowałem z Jarkiem i Kasią przy okazji wielu realizacji. Ich głosy to zawsze ogromna wartość dodana do każdej produkcji, a przeczytane przez nich teksty dodają wiarygodności każdemu filmowi. Serdecznie polecam tych allegrowiczów!

Robert Zembrzycki

Fat Wolf Pictures

Grupa Filmowa Darwin współpracowała z Polish Voices przy różnych projektach. W jednym z naszych filmów pt. „Wujek Czip” Jarek wcielił się w postać nieco przerażającej nawigacji samochodowej. Współpracowaliśmy także przy produkcji serialu „Misja”, a także w innych komercyjnych przedsięwzięciach. Nadajemy na tej samej częstotliwości i lubimy wspólną pracę. Jednym słowem – całe życie z wariatami:)

GF Darwin

Współpracujemy od ponad 5 lat i Jarek jest zawsze dostępny, dokładny oraz punktualny. Nigdy nie musimy powtarzać nagrań z powodu błędów lektorskich czy problemów technicznych, a wyceny projektów zawsze pasują do naszego budżetu. Mogę zarekomendować Jarosława jako profesjonalnego lektora, który realizuje zlecenia szybko i dokładnie.

Irma Yordanova

ASAP Studio

Planetarium Śląskie od ponad 15 lat współpracuje z Panem Jarosławem Juszkiewiczem. Wybitna inteligencja, inspirujące pomysły i urzekający głos Pana Juszkiewicza stanowią bazę wielu naszych prezentacji. Usługi świadczone przez firmę Jarosława Juszkiewicza są na najwyższym poziomie profesjonalizmu. Rzetelność i terminowość Jego działań pozwalają pozytywnie rokować naszej współpracy na dalsze lata. Polecamy usługi tej Firmy.

Stefan Janta

Dyrektor, Planetarium Śląskie

Ralph Wald Emerson napisał kiedyś: „Bądź komuś potrzebny”. Nie potrafię znaleźć lepszego cytatu dla określenia mojej współpracy z Jarkiem i Kasią. Są oni ważną częścią sukcesu naszej firmy. Uwielbiamy pracować z Jarkiem i jego zespołem.

Brad Schmitz

CEO, VO Place

Współpracujemy z: